İnternet kullanan kullanıcıların en büyük korkularından olan adil kullanım kotasının kaldırılması için bir imza kampanyası başlatıldı. Sizde bu kotadan şikayetçiyseniz, yapmanız gereken tek şey bir imza atmak olacak.

Adil kullanım kotası; internet kullanma hızınızı belirli bir sınırdan sonra düşüren bir uygulamadır. Bu nedenle kullanıcılar internetlerinden istedikleri verimi alamıyorlar. Hızla gelişen internet teknolojisinde hala böyle bir kota kullanılması, çoğu kişiyi belirli ölçülerde kısıtlıyor.

Kampanyaya Sende Katıl

Adil kullanım kotası olmayan internet paketleri gerçekten çok pahalı fiyatlara satılabiliyor. Başlatılan bu imza kampanyasıyla birlikte AKK’na sizde karşı çıkabilirsiniz. ‘’Change.org’’ sitesi üzerinde başlatılan kampanya şuan için 92.000 katılıma ulaştı bile. Kampanya için gereken imza sayısı 150.000 sizlerde bu kotadan şikayetçiyseniz ve kalkmasını istiyorsanız yapmanız gereken sadece bir imza atmak.

Bu kampanya sayesinde internet kullanıcıları, internetlerini daha verimli kullanabilecek. İnternet kullanımının bu kadar arttığı bir zamanda hala AKK kullanılıyor olması bile garip. Bu kotanın kalmasıyla birlikte yavaşlayan internetler tarihe karışacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap