Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşma platformları arasında olan Instagram güncellendi. Milyonlarca kullanıcısı olan fotoğraf paylaşım uygulaması güncelleme ile birlikte yeni özelliklere kavuştu. Daha önceden yapılan aramaları artık daha detaylı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook’un sahip olduğu uygulama, kendini hızlı bir şekilde yeniliyor. Her geçen gün farklı bir yenilikle karşımıza çıkan Instagram bu sefer de mobil uygulamasını güncelledi. Geçtiğimiz hafta Instagram’ın Web sürümü ciddi bir değişiklik geçirmişti. Sıradaki yenilik mobil cihazlara geldi.

Son güncelleme ile Instagram üzerinden aramalarınızı çok daha detaylı hale getirebileceksiniz. Güncellemeden önce sadece kullanıcı ve hashtag üzerinden yapılan aramalar artık ‘’başlıca, kişiler,yerler ve etiketler’’gibi başlıklar altından yapılabilecek. Bu yenilikten sonra gittikçe içerikleri ve kullanıcıları artan sitede aradığımızı bulmamızı bir hayli kolaylaştıracak.

Bu yeniliklerin arasında keşfette kaliteli fotoğraflar paylaşan kullanıcılar kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Bütün bu yenilikleri telefonunuza veya tabletinize getirmek istiyorsanız, uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.

İlgili Yazılar

Yorum Yap