Instalikes, iOS için düzenlenmiş bir uygulamadır. Instagram uygulamasını kullanıyor fakat çok fazla beğeni alamıyorsanız uygulama tam olarak size hitap ediyor. Ücretsiz olarak sunulan Instalikes için profesyonel moda geçebilmek için uygulamanın içinden satın almanız gerekiyor.

Instalikes için çalışma prensibinden şu şekilde bahsedebiliriz. Uygulama fotoğraflarınıza dikkat çekici unsurlar ekliyor. Normal şartlarda karşı tarafın dikkatini çekemeyecek olan fotoğraflar yükleseniz dahi etiketler ve çeşitli görsellerle fotoğrafınız ilgi çekici hale geliyor. Instalikes kullananların diğer hesaplara göre çok daha popüler olduğunu söylemek mümkün. Çok zengin bir sticker arşivi bulunan uygulama aynı zamanda bu stickerları yönetmenize de olanak veriyor.

Çıkartmaların kalınlıkları, boyutları, renkleri, fotoğrafa eklenecek detaylar gibi özellikleri düzenleyerek Instagram platformunda bir adım öne çıkmaya çalışıyorsunuz. Fotoğraflarınızı dilerseniz önce Instalikes ile istediğiniz hale getirebilirsiniz. Ya da fotoğraflar üzerinde denemeler yaparak hiçbirini yayınlamayabilirsiniz. Instagrama ekleyeceğiniz fotoğrafı önceden güzelleştirmek ve beğenilerin artmasını sağlamak için Instalikes harika bir uygulama.

Instalikes uygulaması çok kolay bir menü tasarımına sahip. Kolay kullanılır, hedef odaklı kullanıcı dostu bir alt yapı kullanıyor. Bununla beraber sadece iOS sistemlerde iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınıza eklediğiniz çıkartmalar insanlarda merak hissi uyandırdığı için etki edecektir. Bu çıkartmalara tıklarken fotoğraflarınızın yanlışlıkla karşı taraf bilmeden beğenilmesi dahi mümkün olabilir. Çünkü gerçekten çok zengin bir çıkartma arşivi var ve bu arşivi istediğimiz gibi düzenleyebiliyoruz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap