Huawei 5G sisteminin geliştirilmesinde yaptığı katkılar nedeniyle ilk ödülü kazanan firma oldu. Yaptığı çalışmalardan dolayı ‘’5G’nin Gelişimine En Büyük Katkı’’ ödülü, teknoloji firması Huawei’ye verildi.

5G teknolojisi henüz çıkmadı ama ödülleri dağıtılmaya başlandı. İletişim teknolojilerinde bir çığır açacak teknoloji için çalışmalar son hızıyla devam ediyor. İlerleyen teknoloji sayesinde insanlar ve elektronik cihazlar arasındaki bağlantı her geçen gün artıyor. Dijital dünya ile, fiziksel dünyayı birbirine daha çok bağlayacak olan 5G teknolojisinin 2020 yılında gelmesi bekleniyor.

İlerleyen zamanlarda hayatımıza girecek olan ve bize yeni teknolojiler kazandıracak yenilik için firmalar şimdiden çalışmaya başladılar. 5G ile şimdiden ayarlamalar yapan firmalar ilerleyen zamanlarda büyük kolaylık yaşayacak. İletişim teknolojisinin şuan ki tek sorunu 10 Gps çıkış ve 1 ms tepki süresi ile milyarlarca bağlantının nasıl uyum sağlayacağı.

Huawei 5G teknolojisine yaptığı destek ve yatırımlar sayesinde, teknoloji henüz çıkmadan ödülü almayı başardı. Yaptığı çalışmalardan dolayı Huawei’ye ‘’5G’nin Gelişimine En Büyük Katkı’’ ödülü verildi.

Yorum Yap