Türkiye Futbol Liginde bu sezon şampiyon olarak, ilk kez 4. yıldızı kazanan takımın sponsorundan sürpriz. Galatasaray takımına özel olarak tasarlanan Huwai Ascend G7 isimli telefon, şampiyon takımın 4 yıldızıyla süslenecek. Takımın sponsorundan böyle bir hediye gelmesi taraftarı bir hayli sevindirecek gibi duruyor.

Geçtiğimiz hafta şampiyonluğunu garantileyen takım, Türkiye Futbol Liginde ilk defa 4. yıldızı takan takım oldu. Ligin başarılı ekiplerinden olan Galatasaray Spor Klubü böyle bir başarıyı yakalayan ilk takım olmanın gururunu yaşarken, takımın sponsoru olan Huwai takım için özel bir telefon dizayn etti.

Önde gelen akıllı telefon üreticilerinden olan Huwai’nin Galatasaray’a böyle bir şampiyonluk hediyesi vermesi tüm taraftarları sevindirdi. Normalde var olan Ascend G7 modelini, takımın kazanmış olduğu 4 yıldızla süsleyen firma taraftarların yüzünü güldürdü.

Sadece 1905 adet üretilecek olan ve yalnızca GS Store’larda satılacak olan telefonun, satış fiyatı ise 1299 TL olarak belirlendi. Teknoloji ve sporseverleri bir arada buluşturan sürpriz Galatasaray kulübüne büyük bir ödül oldu.

İlgili Yazılar

Yorum Yap