Akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yaparak marka değerini çokça yükselten firma yükselişine devam ediyor. Çinli teknoloji üreticisi firma en iyi 16 teknoloji firmasından biri seçildi. Akıllı telefon alanında adını sıkça duyduğumuz firma başarılı bir grafik çiziyor.

Çinli firmalar akıllı telefon pazarında büyük bir başarı gösteriyor. Ucuz fiyatları ve yüksek teknolojileriyle, müşterileri memnun eden ürünler firmayı yükseklere taşıyor. Çinli üreticiler arasında en büyüklerinden biri olan Huwai akıllı telefon alanında pazardan daha büyük bir pay almayı hedefliyor.

BrandZ Global, yaptığı araştırmaya göre ‘’Dünyanın En Değerli 100 Markası’’ listesine Huwai’yi de ekledi. Listede 70. Sırada yer alan Huwai firması bu yükselişini çok kısa bir süre içerisinde yaptı. Ayrıca BrandZ Global’in sadece teknoloji firmaları arasında yaptığı listede Huwai 16. Sırada yer alıyor. Galatasaray Spor Kulübü’ne sponsor olduktan sonra firmanın yükseliş göstermesi ve tanınırlığının artması Türk Futboluna da değer katıyor. Huwai’nin hızla büyümesi biz teknoloji severlere, daha fazla yenilik sunacaktır.

İlgili Yazılar

Yorum Yap