İlk defa geçen sene Haziran ayında İstanbul’da gerçekleştirilen Hosting Festivali, bu sefer başkentte düzenlenecek. Festival, geçen seneye göre genişletilen içeriğiyle sektöre ışık tutmaya devam ediyor.

Ülkemizde son yıllarda çok geniş kitlelere hitap etmeye başlayan hosting, veri merkezi, bulut servisi sağlayıcılarına yönelik organizasyonlar arasında ilk ve tek olma ünvanına sahip Hosting Festivali, cumartesi günü başlıyor.

İlk defa geçen sene Haziran ayında gerçekleştirilen etkinlik, bu sene de Ankara’da Movenpick Hotel’de düzenlenecek. Büyük sponsorlara sahip olan Hosting Festivali daha geniş bir içerikle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Genişletilmiş İçerik

Geçen sene düzenlenen etkinliğin yoğun ilgi yakalamasının üzerine bu sene düzenlenecek olan Hosting Festivali, Workshop ve Camp isminde iki çeşitle ve toplamda üç versiyonla genişletilmiş durumda. Türkiye’de hosting denilince akla gelen ilk isimlerden olan Selçuk Saraç’ın moderatörlüğünü yapacağı etkinlikte, sektörün sorunları ve bu sorunların çözümü üzerine bilgilendirmeler yapılacak. Sektördeki firmaların yakın ilişki kuracağı Festival önümüzdeki senelerde daha da büyüyecek gibi duruyor. Geçen sene İstanbul’da düzenlenen festival yoğun ilgi görmüştü. Bakalım bu sene Ankara’da yapılan festival beklenen ilgiyi görecek mi ?

İlgili Yazılar

Yorum Yap