Dünya’nın en yaygın mail uygulaması olan Gmail’den kullanıcıları sevindirecek bir yenilik geldi. Gmail, artık Yahoo ve Microsoft hesaplarına da destek veriyor. Mail uygulamasının bu yeni özelliği hakkındaki detaylı bilgiler yazımızda.

Sunduğu hizmet ve güvenlik önlemleri nedeniyle çok tercih edilen Gmail artık diğer mail adreslerinizi de destekleyecek. Mobil çalışmalara gereken önemi veren şirket, bilgisayarda sunduğu hizmeti telefon ve tabletlerimize de eksiksiz olarak taşıyor. Anroid işletim sistemindeki uygulamasını güncelleyen mail sağlayıcısı, uygulamaya bir de yenilik ekledi.

Hizmet Alanını Genişletiyor

Bu güncelleme ile uygulamada performansa yönelik çeşitli iyileştirmelerin beraberinde, Yahoo ve Microsoft mail hizmeti sağlayan firmalara da destek veriyor. Kullanıcılar artık Gmail uygulaması üzerinden diğer mail adreslerine girip işlerini kolaylıkla halledebilecek. Bu sayede kullanıcılara büyük bir zaman kazandıran Gmail, farklı mail platformlarında hesabı olan kişilere büyük kolaylık sağladı.

Bu özellik şuan için yalnızca Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda geçerli olsa da önümüzdeki günlerde diğer sistemlere de gelmesi tahmin ediliyor.

Yorum Yap