Wrte.io adlı e-posta servisi, gereksiz gönderilen ve kullanıcıları rahatsız eden e-postalara çözüm üretti. Bu çözüm sayesinde hem istemediğiniz e-postaları almaktan kurtulacaksınız hem de mutlaka size e-posta göndermek isteyen sitelerden ücret talep edebileceksiniz.

Bu sistemi kullanmak çok basit. Öncelikle @wrte.io uzantılı bir e-posta hesabı alıyorsunuz. Bu adrese direk olarak e-posta alabilirsiniz. Ayrıca başka bir adresinize gelecek olan e-postaları bu adrese yönlendirebilirsiniz.

Nasıl Para Kazanılır?

Size elektronik posta göndermek isteyen kişiler veya kurumlar, özel bir mesajla karşılaşacaklar. Göndermek istedikleri e-posta yada postalar için ne kadar ücret ödemeleri gerektiğini bildiren bir mesaj gösteriliyor. Bu sayede size mutlaka e-posta atmak isteyecek olan kişiler veya kurumlar, kolay bir şekilde ödeme yapabilecekleri bir yere yönlendiriliyor.

E-posta göndermek isteyen kişiler ister kredi kartı, isterlerse de BitCoin ile ödeme yapabiliyorlar. Ödeme onayı gelir gelmez e-posta kullanıcıya ulaşıyor. Aldığınız ücret isterseniz Stripe hesabınıza, isterseniz de Watsi üzerinden yardım bağışı olarak değerlendiriliyor.

Wrte.io isimli sistem sizin aldığınız postalara göre ortalama bir ücreti kendine alıyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap