Ekonomik, dayanıklı, çevreci, hızlı, kaliteli ve esnek özellikleri ile insanların aklını başından alan çelik, Prefabrik Yapı sitesi üzerinde yer almaktadır. Yıllarca betonarme yapılarda yaşamını sürdürmeye çalışan insanlar günümüz de bilinçli hale gelerek www.prefabrikyapi.com sitesindeki yapı ürünlerine göz atmaya başlamaktadırlar.

Depo, atölye, garaj ve konut olarak kullanılabilen çelik yapı yalıtımlı ve yalıtımsız olarak ikiye ayrılmaktadır. İki çeşidi de farklı programlar ile üretilmekte ve ikili, üçlü hatta beşli bloklar şeklinde hazırlanabilmektedir. Teknik ekip tarafından hazırlanan çelik yapıların tasarımları uzman montaj elemanları tarafından tamamlanmaktadır.

Son teknoloji ile birlikte geri dönüşümlü hammaddelerin kullanıldığı kabin yapılar da müşterilerin istekleri doğrultusunda boyutların da ve şekillerinde değişiklikler yapılmaktadır.

Kolay temizlenmesi ve rahat taşınması nedeni ile yazın ve kışın zararlı etkilerinden korunması sağlanmaktadır. Prefabrike dış etkenlere karşı zırhlı bir yapıya sahip ürünleri içermektedir. Sosyal tesis, eğitim binaları, spor tesisleri, sağlık tesisleri, yatakhane, yemekhane ve yurtların genel alanlarını oluşturan yapılar hazırlanarak insanların geleceği de düşünülmektedir.

İlgili Yazılar

Yorum Yap