Dünyanın en popüler sosyal medya sitelerinden olan Facebook yeniliklerine devam ediyor. Facebook’un geliştirdiği son özellikle, yüklediğiniz fotoğrafları düzenlemenize olanak sağlayacak. Snapchat uygulamasındakine benzer bir özellik olacağı söylenen yenilik kullanıcıları mutlu edecek gibi gözüküyor.

Snapchat’i almak için girişimlerde bulunan Facebook, firmayı alamayınca benzer özellikleri kendi bünyesine getirmeyi planladı. Popüler sosyal medya sitesi yeniliklerine durmadan devam ediyor. Kullanıcıları memnu etmek ve yeni kullanıcılar çekmek için kendini geliştirmeye devam eden firma, biraz geç de olsa fotoğraf düzenleme özelliği getireceğini bildirdi.

Gelecek olan yenilikle beraber Facebook’a fotoğraf yüklemek isteyen kullanıcılar, yeni bir pencereyle karşılaşacak. Bu düzenleme penceresi ile yükleyeceğiniz fotoğrafları istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bu yenilikle beraber paylaşılan fotoğrafların daha eğlenceli ve renkli olması planlanmış. Facebook fotoğraf düzenleme özelliğiyle beraber; yazı ekleme, fotoğraf filtresi, sticker ekleme ve fotoğrafları kesme yenilikleri kullanıcılara sunulacak.

Bakalım Facebook’un yeni fotoğraf özelliği, kullanıcılar tarafından beğenilecek mi? Beklenilen ilgiyi görebilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Yorum Yap