Popüler sosyal medya sitelerinden olan Facebook’un mesajlaşma programı olan Facebook Messenger tüm kullanıcılar için kullanılabilir hale getirildi. Bu gelişmeden sonra Messenger kullanmak için Facebook hesabınızın olmasına gerek yok. Tüm kullanıcıları bir arada buluşturan Messenger ile ilgili detaylar haberimizde.

Facebook’un mobil uygulamalara olan yatırımı hala devam ediyor. Mobil platformlardaki uygulamalarını her konuda geliştiren şirket bu sefer de Messenger’a el attı. Daha önceden gelen güncelleme ile köklü değişiklik yaşayan mesajlaşma uygulaması, son güncelleme ile birlikte tüm kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Nasıl Kullanılır?

Facebook Messenger’ı bir hesaptan kullanmak istemiyorsanız, uygulamayı açtıktan sonra aşağıda bulunan ‘’Facebook Hesabınız Yok Mu?’’ seçeneğine basmanız yeterli. Uygulamaya artık telefon numaranız ve bir şifreniz yardımıyla dahil olabiliyorsunuz.

Hangi Ülkelerde Kullanılabilir?

Facebook Messenger’ın yeni özelliği ne yazık ki tüm dünyada kullanıma hazır değil. İlk olarak Kanada, Amerika, Peru ve Venezuela’da kullanıma sunulan özellik beklenen ilgi gelirse diğer ülkelere de yayılacak. Bakalım bu özellik Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Yorum Yap