Akıllı telefonları artık çoğunlukla fotoğraf çekmek için kullanıyoruz. Bu yüzden Fotoğraf düzenleme uygulamaları da popüler olmaya başladı. Candy Camera, Android 2.3 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışabilen kaliteli bir program olarak karşımıza çıkıyor.

Bazen telefondan çektiğiniz fotoğrafların kalitesi düşük olabilir. Bu yüzden harici programlar sayesinde fotoğraflarını düzenleyerek net bir görüntü elde edebilirsiniz. Candy Camera uygulaması sadece fotoğrafları netleştirmekle kalmıyor, uygulama açık olduğunda fotoğraf çekimi yapıyorsunuz ve istediğiniz efekti ekleyerek çekim yapabiliyorsunuz. Fotoğraf edit programlarında filtreleme özellikleri yer alır, Candy Camera 30-40 farklı filtresi sayesinde birçok programa göre daha büyük avantaj sağlıyor. Bu tip uygulamalarda çok fazla buton olduğundan karışık geliyor, Candy Camera ise sade görünümünün yanı sıra kolay kullanılabilir olmasından dolayı kullanıcılardan iyi puan almayı başarmıştır.

Çekmiş olduğunuz fotoğraflar fazla karanlıksa Candy Camera ile aydınlatabilirsiniz. Önceden çektiğiniz resimlere de farklı şekilde renklendirerek nostaljik havalar katabilirsiniz. Arka fona farklı efektler vererek yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Öz çekim çılgınlığı çok fazla arttı, aslında ön kameralar da giderek gelişiyor, yalnız eski model telefonların ön kameralarının kalitesi ne yazık ki iyi değil. Bu yüzden, fotoğraf, video düzenleme uygulamalarını kullanmak gerekir. Candy Camera, kalitesiz olan görüntüleri en iyi şekilde netleştiriyor. Android kullanıcılarının yanı sıra iOS üzerinden de ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fotoğraf çekme tutkunuz artık daha büyük bir keyfe dönüşsün istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin.

Yorum Yap