Apple’ın çevrimiçi müzik servisi olan ‘’Apple Müzik’’ 30 Haziran’da Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşacak. Bireysel abonelik için aylık ücreti 9.99 TL olarak belirlenen hizmetin detayları haberimizde.

Apple’ın WWDC 2015 etkinliğinde tanıttığı yeni müzik servisi Apple Music, IOS 8.4 ile birlikte kullanıcılara sunulacak. 30 Haziran tarihinde kesin olarak sunulacak çevrimiçi müzik servisinin son rütuşları yapılıyor.

Türkiye’de Abonelik Ücreti Ne kadar Olacak?

IOS 8.4 Beta kullanıcıları geçtiğimiz gün daha önceden belli olmayan abonelik fiyatlarını, Türk Lirası cinsinden gördüler. Amerika Birleşik Devletlerinde bireysel abonelik 9.99 Dolar olacak. 6 kişiyi kapsayan aile üyeliği ise 14.99 Dolar ücret ile kullanıma sunulacak. Apple Music fiyatları Türkiye’de ise bireysel abonelik 9.99 TL, aile üyeliği ise 14.99 TL olarak belirlendi.

Apple’ın resmi sitesinde ABD dışında birçok ülkenin fiyatları belirli değil. Bakalım Apple Music, Türkiye’de belirtilen fiyattan satışa sunulacak mı? Çevrimiçi müzik hizmeti, böyle bir fiyatla satışa sunulursa birçok Türk kullanıcıya ulaşacağını tahmin ediyoruz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap