Mobil oyun sektörü hızla gelişiyor. Akıllı telefon üreticileri de, hızla gelişen bu sektör içerisinde bir yer kapmak için çalışıyorlar. Kullanıcılar tüm özellikleri bir mobil cihaz toplanması için üretici firmaları adeta zorluyor. Snail Mobile W3D kullanıcılar için hem bir oyun konsolu hem de bir akıllı telefon olacak şekilde tasarlandı. Snail Mobile W3D’nin detayları haberimizde.

8 Çekirdekli İşlemci

Bir oyun telefonu yapmak için güçlü bir işlemci gerekiyor. Snail bu gücünü MediaTek 6595’ten alıyor. Bunun yanı sıra telefon kullanıcılara 2 GB RAM sunuyor. Böyle güçlü bir işlemci ve RAM’in yanına 16 GB depolama alanı telefonda yer alıyor. Telefonun kamera özelliklerine gelecek olursak 13 mp’lik arka ve 5 mp’lik ön kamera bulunuyor. Bunların yanısıra bir oyun konsolunda olmazsa olmaz ekran çözünürlüğü telefonda bulunuyor. 5.5 inçlik bir 1080p ekran oyun severlere benzersiz bir deneyim yaşatacak.

29 Eylül’de satışa sunulacağı bildirilen telefonun satış fiyatı 400 Dolar olarak belirlendi. Bakalım oyun severler Snail’de bekledikleri performansı bulabilecek mi?

İlgili Yazılar

Yorum Yap