Sandisk firmasının geliştirdiği ve üretime geçen microSD hafıza kartı nihayet satışa sunuldu. 200 GB kapasitesi ile microSD kartlar arasında en büyük hafızaya sahip olan kartın satış fiyatı ne kadar olacak? Bu haberin detayları yazımızda yer alıyor.

Harici depolama aygıtları git gide gelişen ve büyüyen bir sektör haline geldi. Sektörün bu duruma gelmesinde uygulamaların boyutlarının artması, verilerin çoğalması gibi birçok etken var. Hafıza kartlarının boyut olarak çok küçük olması taşıma ve saklama konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Sandisk’in geliştidiği yeni microSD kart sadece depolama alanıyla değil, diğer özellikleri ile de insanları büyülüyor.

200 GB Depolama Alanı

Kullanıcılara 200 GB’lık bir depo alanı sunan hafıza kartı, bunun yanında diğer özellikleri ile de göz dolduruyor. Dışardan gelecek zararlara karşı dayanıklı olarak tasarlanmış microSD kart; suya, toza, şoka, ısıya ve mıknatıslanmaya karşı son derece dayanıklı. 10 yıllık bir garantiye sahip hafıza kartının satış fiyatı ise 399 Dolar olarak belirlendi.

Yorum Yap