Manhattan’da açılan yeni Apple Store geçmişi 100 yıla dayanan bir bankaya açıldı. Teması bankanın tarihini yansıtan mağaza şimdiden yoğun ilgi gördü. Böyle yaratıcı bir fikir ile birlikte bankanın tarihine saygı duyarak temayı bankanın orijinaline uygun olarak düzenleyen Apple mağazası ziyaretçi akımına uğradı.

Apple’ın satış mağazası olan Apple Store 100 yıllık bir tarihi olan bankanın içerisine, 100 yıllık bir tema ile açıldı. Mağaza geçtiğimiz günlerde Apple’ın Parakende ve Online Satış Bölüm Başkanı Angela Ahrendts’in gelmesiyle birlikte, hizmet vermeye başladı. Mağaza’nın içerisinde bankadan kalma olan devesa boyutlarda bir kasa bulunuyor. Bu kasa 10 bin dolar ve üzerindeki Apple Watch alıcıları için bir VIP hizmet odası şeklinde kullanılacak.

Mağazanın bulunduğu alanda yaşayan mahalle sakinleri, Apple Store’dan şimdiden şikayetçi gözüküyor. 10 saat boyunca yoğun bir müşteri ağırlayacak olan mağaza, caddede yoğun bir trafiğe neden olacak gibi duruyor. Bölge sakinleri, eski ve sakin mahallelerinin bu kadar işlek ve yoğun olmasına alışmak zorunda kalacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap