Samsung, çok satan modelleri arasında olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için yeni renk seçeneklerini piyasaya tanıttı. Bakalım Samsung’un yeni renk seçenekleri arasında hangi renkler olacak?

Samsung, en son yapılan MWC 15 etkinliğinde son teknoloji akıllı telefon modellerini tanıtmıştı. Şirketin başyapıtlarından olan Galaxy S6 ve iki yanında da kavisli bir yapıya sahip olan Galaxy S6 edge ile karşımıza çıkan Samsung, kullanıcılarına değişik renk seçenekleri imkanı vererek, büyük beğeni toplamıştı. Firma dün yaptığı sürpriz bir açıklamada yeni amiral gemisi cihazlarına farklı renk seçenekleri eklediğini bildirdi.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge; Black Sapphire, White Pearl ve Gold Platinum olmak üzere üç ayrı renk seçeneği ile satışa sunulmuştu. Samsung dün yaptığı açıklama ile Blue Topaz ve Green Emerald adındaki renk seçeneklerini de eklediklerini Samsung severlere bildirmişti.

Galaxy S6’nın yeni renk seçeneği Blue Topaz olurken, Galaxy S6 edge’in ise Green Emerald rengi boy gösterecek. Bizimde çok hoşumuza giden bu yeni renk seçenekleri bakalım ülkemizde satışa sunulacak mı?

Yorum Yap