KeyLock, bilgisayarınızı son derece kolay ve pratik bir şekilde USB flash bellek ile kilitlemenizi sağlayan son derece faydalı bir program. Bilgisayarınızı başka kullanıcılarla paylaşmak istemiyorsanız, ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir pc kilitleme uygulaması. Bu program ile birlikte USB flash bellek sayesinde bilgisayarınız kilitlenecek ve başka kişilerin bilgisayarınıza erişmesi imkansız hale gelecek. Son derece güvenilir olan KeyLock programı ile bilgisayarınızı kilitledikten sonra görev yöneticisine ulaşılmasına ve diğer bütün işlemlerin yapılması engelleniyor. Kilidi açtığınızda ise bütün her şey son derece hızlı şekilde geri geliyor. Kilidi açmak için ise USB flash belleği bilgisayara takmanız yeterli olacaktır. Windows’un klasik ayarlarında da yer alan şifreli kilitleme özelliği ile karşılaştırmak gerekirse, ona göre daha pratik ve daha güvenilir bir program.

KeyLock programı ile bilgisayarınızın başından uzaklaşırken artık endişe duymayacaksınız. Kendi içinde enerji tasarruf özelliği de yer alan program, bu özelliği ile özellikle de laptop kullanıcılarının oldukça işine yarayacak programlardan biri olacak. Böylece çok fazla enerji tüketimi olmaksızın bilgisayarınızı kilitleyebiliyorsunuz.

Kilit ekranını oluşturmak için de masaüstü görüntüsünü ayarlamanızı da sağlayan KeyLock, bilgisayarınızın kilidini açmak isteyen kişilere de ufak sürprizler yapabilmenize imkan tanıyor. Sık zamanlarda bilgisayar başından kalkıyorsanız eğer ve başka kişilerin bilgilerinize ulaşmasını istemiyorsanız KeyLock programını kolay, güvenilir ve ücretsiz bir şekilde aşağıdaki indir butonundan indirerek kolayca kullanıma geçebilirsiniz.
keylock

İlgili Yazılar

Yorum Yap