Günümüzde insanlar, artan trafik ve büyüyen nüfuslar içerisinde zamanı, eskiye göre çok daha efektif kullanmak zorunda. Özellikle metropol de yaşayan insanlar trafikten ve kalabalıktan gün içerisinde yapmaları gereken çoğu işi unutabiliyor. Bu unutkanlıklar için tıbbi yöntemlere bile başvuran insanlar çok fazla. İlerleyen teknolojinin nimetlerinden faydalanmak belki bize, bu sorunun çözümü hakkında yardımcı olabilir. Akıllı telefonlarınızda bulunan hatırlatma, alarm ve not defterinin çok daha kapsamlı ve kullanışlı olarak bir uygulamada birleştiğini düşünün. İşte karşınızda unutkanlığın yeni ilacı Hooks.

Oldukça yalın ve kullanıcı dostu bir tasarımla hazırlanmış program, birçok kullanıcının hoşuna gidecek gibi duruyor. Hatırlanacak şeyler konusunda Hooks’un sizler için hazırladığı bir liste var. Ancak bu listeye ekleme yapılamıyor. Hemen kızmayın. Hooks bu listede birçok şeyi ekleyerek bizlere ekleyecek bir seçenek bırakmamış zaten.

Çok kapsamlı bir hatırlatma programı olan Hooks, günümüzün stresli yaşantısından bizleri baya bir uzaklaştırıyor. Bir nevi bir yardımcı gibi her alanda bize yardım ederek unutmamızı imkansızlaştırıyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap