Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Başarılı bir sezon geçirmesine rağmen bu sezon ligde istediği başarıyı elde edemeyen takım, gelecek sezon için kolları sıvadı. Fenerbahçe’nin forma reklamı için büyük bir teknoloji firması olan Meizu ile anlaşmaya vardığı belirtildi.

Her sezon ligde şampiyonluğun büyük adaylarından olan Fenerbahçe takımı, gelecek sezon için çalışmalara şimdiden başladı. Takım şimdiden transfer yapmaya ve takım bütçesini geliştirmek için çalışmalara hızla devam ediyor.

Bu sezon formanın önüne reklam almayan takım, taraftarın desteğinin kendilerine yeteceğini söylemişti. Bu nedenle Başkan Aziz Yıldırım, formanın önüne reklam almayarak bu sezonu bitirdi. Yeterli maddi desteği taraftarından sağlayan takım, yeni sezon için formanın ön tarafına bir reklam anlaşması sağladığı öğrenildi.

İddialara göre Çinli teknoloji devi firma Meizu ile 5 yıllık anlaşma imzalndı. Bu sözleşmeye göre göre teknoloji firması Meizu takıma en az 75 milyon dolar para ödemeyi kabul etmiş gözüküyor. Takımın bütçesine büyük bir fayda sağlayacak bu anlaşma, Meizu için de çok büyük bir reklam olacak gibi duruyor.

Yorum Yap