Yenilikçi bir klavye uygulaması olan SwiftKey İOS’da klavyeler için geliştirdikleri tema seçeneklerinin genişletti. Ücretsiz bir uygulama ile bu temaları, küçük ücretler karşılığında alabilirsiniz.

Geçen sene Android uygulamasını ücretsiz yapan SwiftKey bu sene de İOS’a el attı. Geçen sene Anroid işletim sistemine sahip telefonlarda, ücretsiz bir uygulama içinden satın almalar gerçekleştirebiliyordunuz. Şimdi de aynı seçenek İPhone ve İPad’lere geldi. Bu sayede çok farklı ve renkli klavye temaları kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızı dilediğiniz şekilde kişiselleştirmeniz bu sayede mümkün.

SwiftKey, İOS için yüklediği 12 farklı temayı ortalama 1.99 TL karşılığında satıyor. Ancak bu ücretli temaları almak istemeyen kullanıcılar için uygulama, 3 farklı ücretsiz tema veriyor. Sadece tema olarak değil, kullanım olarak da diğer klavyelerden çok farklı olan SwiftKey verdiğiniz ücretin karşılığını hizmet olarak da geri veriyor. İşlevsellik olarak diğer klavyelerden çok daha iyi olan uygulama aynı anda 2 dili yazmanıza bile olanak sağlıyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap