Hızlı çok oyunculu aksiyon konusu First-Person-Shooter S.K.I.L.L. – Special Force 2, şu andan itibaren Steam üzerinden oynanabilir. Gameforge, çıkışa uygun olarak bir haftalık özel bir kampanyayla, yeni oyuncuların oyuna alışmasını kolaylaştıran iki eşya destesini %30 indirimle satışa sunuyor.

DLC Destelerine Toplu Bakış:

Piyade Paketi 14,99€ (10,99£)

  • 30 Günlük VIP Paketi – Oyuncular 30 gün boyunca özel VIP silahlarının ve VIP kartlarının yanı sıra özel puan artırıcılara ulaşabiliyor.
  • Başlangıç Paketi – Paket şunları içeriyor: “Infinity” adlı tabanca, flaş bombası M84, sis bombası M18 ve taktik savaş bıçağı.
  • GROM – Sanal avatar Polonya özel kuvvetlerindeki bir askerin dış görünümüne bürünür ve yüzde 25 daha fazla deneyimin yanı sıra yüzde 15 daha fazla özel puan kazanır.
  • Orman Kamuflaj Paketi – 30 günlük bir süre için kendi silahlarına ait altı kamuflaj spreyi. Renkler askeri kamuflaj desenlerine uygun olarak yapılmıştır.

Special Force Paketi 29,99€ (24,99£)

  • 90 Günlük VIP Paketi – Oyuncular 30 gün boyunca özel VIP silahlarının ve VIP kartlarının yanı sıra özel puan artırıcılara ulaşabiliyor.
  • Başlangıç Paketi – Paket şunları içeriyor: “Infinity” adlı tabanca, flaş bombası M84, sis bombası M18 ve taktik savaş bıçağı.
  • GAFE Zırhlı Birim – Sanal avatar, ağır zırhlı bir askerin dış görünümüne bürünür ve bir koçbaşı ve bir cıvata makasıyla donatılır. Ayrıca yüzde 50 daha fazla deneyimin yanı sıra yüzde 30 daha fazla özel puan kazanır.
  • Hayvan Kamuflaj Paketi – 30 günlük bir süre için kendi silahlarına ait altı kamuflaj spreyi. Renkler vahşi hayvanlara uygun olarak yapılmıştır ve silahlara hayvansı bir görünüm kazandırır.
  • AWP – Oyunun hemen başında bu efsanevi keskin nişancı tüfeği seçilebiliyor.
  • UMP 45 – Paket yakın dövüş için sana baştan itibaren çok etkili UMP45 makineli tüfeğe erişim sağlar.

 

S.K.I.L.L. – Special Force2 Hakkında

Hızlı çok oyunculu aksiyon odaklı bu oyun, nişancılık oyunlarının hayranlarını heyecanlandıran her şeye sahip: Çok sayıda silah ve donanım malzemesi, kişisel olarak düzenlenebilen karakterler, değişken haritalar ve çok çeşitli oyun modu seçenekleri. S.K.I.L.L. (Secret Kommando: Infiltrate. Liquidate. Liberate. – Gizli Komando: Sız. Temizle. Kurtar.) – Special Force 2, Unreal Engine 3 motorunu kullanıyor ve üstelik gerçekçi arka plan seslerine sahip: Silahların sesleri, Hollywood deneyimi olan, profesyonel ses tasarımcıları tarafından kaydedildi ve oyun için özel olarak düzenlendi.

Gameforge Hakkında

 

Gameforge, 20’nin üzerinde oyundan oluşan portföyü ve 450 milyonun üzerinde kayıtlı oyuncuyla Batı dünyasının lider Free-to-Play Massively Multiplayer Online Oyun (MMOs) sağlayıcısıdır. Karlsruhe merkezli şirketler grubu, oyunlarını 75’ten fazla ülkede oyunculara sunuyor. Portföyünde, ödüllü AION Free-to-Play, TERA: Rising, Avrupa’nın en başarılı MMO oyunu Metin 2, HEX: SHards of Fate, Orcs Must Die! Unchained, Sigils: Schlacht um Raios, Runes of Magic, Elsword ve Wizard101 gibi istemci tabanlı oyun dünyaları içeriyor. Ayrıca sevilen klasik OGame ve Ikariam gibi tarayıcı oyunlarının yanı sıra sayıları gittikçe artan mobil oyunlar da portföyünde yer alıyor. Gameforge’un yaklaşık 450 çalışanı bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için: http://corporate.gameforge.com/.

 

Başlık: S.K.I.L.L. ‑ Special Force 2
Tür First-Person-Shooter Platform: PC
Yayıncı: Gameforge Geliştirici: Dragonfly
Yayın tarihi: 12.09.2013
 
Yaş sınırlaması: 16

 

Yorum Yap