Teknolojinin ilerlemesiyle telefonlarımız ve tabletlerimiz gitgide incelmeye devam ediyor. Telefon ve tabletlerin bu kadar incelmesi onları korumayı da bir o kadar zorlaştırıyor. Eskiye nazaran bu kadar korunmasız olan telefonları korumak için, telefon kılıflarına düşen görev daha da artıyor.

Mobil cihaz kullanan herkesin ortak özelliği olan şarj problemini ortadan kaldıran kılıflar geliştirilmişti fakat Mophie’nin geliştirdiği yeni telefon kılfıyla telefonunuzu hem şarj edebilecek hem de sudan koruyabileceksiniz. Kısacası telefon kabından beklenebilecek tüm özellikler bir araya toplanmış durumda. Mophie’nin Juice Pack H2PRO adını verdiği kılıf aynı Juice Pack Air gibi 2750 mAh harici şarj ünitesi barındırıyor.

Geliştirilen bu su geçirmez kılıf sayesinde telefonunuz; düşmelere, toza, toprağa, suya ve diğer günlük koşullara karşı daha dayanıklı bir hal alıyor. Juice Pack H2PRO sayesinde iphone 6’nın pil ömrü 2’ye katlanıyor. Su geçirmeyen kılıf telefonunuzu 1.2 metre derinlikte 30 dakikaya kadar tutabiliyor. Ön siparişe çıkan Mophie Juice Pack H2PRO’nun yurtdışı satış fiyatı 129.95 dolar olarak belirlendi.

Yorum Yap