MalMath adı verilen uygulama çözmekte zorlandığınız matematik sorularını çok hızlı bir şekilde çözüyor ve size çözümü anlatıyor.

Lisede ve üniversitede öğrencileri en çok zorlayan derslerden birisi kesinlikle matematiktir. Trigonometri, limit, türev, integral gibi zor konular zaman zaman bizleri matematikten soğutuyordu. Yeni çıkan bu uygulama ile kabusumuz olan matematik artık çok kolaylaşacak.

MalMath adındaki bu uygulama birçok matematik problemini zorlanmadan çözüyor. Sizler için cevabı buluyor. Bütün bunları yaparken bir de çözüm yolunu bizlere teker teker gösterecek şekilde yapıyor. İnsanı hayrete düşürecek bu uygulama günümüz öğrencilerinin işlerini bir hayli kolaylaştıracak gibi gözüküyor. MalMath ile matematik probleminizi çözdükten sonra bu problemi arkadaşlarınız ile paylaşarak onları da bilgilendirebilirsiniz. Artık elimizde böyle bir varken matematikten o kadar da korkmamıza gerek kalmayacak.

Sadece öğrencilerin değil öğretmenlerinde işlerini rahatlatacak bu uygulama; limit, integral, trigonometri ve logaritma problemlerinizi çözmenizi sağlıyor. Üstelik uygulamanın Türkçe dil desteği de mevcut.

Yorum Yap