AppRemover Apple ürünü Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir program kaldırma aracıdır. OS X işletim sistemlerinde çalışan programın en son sürümü olan 3.1.24.1 versiyonu kullanıcıya kolay işlem yapabileceği bir ara yüz sunmuştur. Programın çıkış noktası kaldırılması zor olan anti virüs, anti spy, anti malware tarzında güvenlik yazılımlarını kaldırmak. Çünkü bu tarz programların kaldırılması bazen insanı çileden çıkartabiliyor.

Güvenlik yazılımlarını bilgisayarınızdan AppRemover kullanarak kısa bir süre içinde kaldırabilirsiniz. Bilindiği üzere güvenlik yazılımları birbirlerini zararlı içerik olarak görmektedirler. Bu nedenle birini yüklemek için diğerini kaldırmanız gerekir. Lisansı bitmiş, artık kullanmadığınız, işinize yaramayan ya da yanlışlıkla yüklediğiniz programları kaldırmak için uğraşırken tam anlamıyla silemediğinizi fark ettiğinizde yardımınıza AppRemover koşuyor.

AppRemover kullanımı oldukça basit bir program. Güvenlik programları için tasarlanmış olsa dahi normal programları da kaldırmanız mümkün. Programı çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızda ufak bir arama yapıyor. Sonrasında karşınıza bilgisayarınızda bulunan güvenlik programlarının bir listesini çıkartıyor. İşaretleyip devam ederek kaldırmak istediklerinizi seçiyorsunuz. Ve AppRemover sizin için bu programları sonsuza dek kaldırıyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap