Git gide ilerleyen teknoloji en fazla ekranlarımıza yansıyor gibi gözüküyor. Tüplü televizyonlardan, plazma TV’lere geçişimiz teknolojide büyük bir devrim gibi gözükürken, dokunmatik ekranlar çıkmaya başladı. Bizleri her geçen gün hayranlık içerisinde bırakan teknolji bu sefer de, yeni televizyon teknolojisi ile biz teknoloji severleri şaşırtıyor. LG’nin yeni teknolojisiyle televizyonlarımızı artık duvarlara, aparatlar yardımıyla asmak zorunda kalmayacağız.

0.04 inç kalınlığa sahip televizyon her yönüyle görenleri büyülüyor. 55 inç boyuta sahip tevizyonun ağırlığı ise sadece 1.9 kg. Bu hafiflik be incelik sayesinde televizyon hiçbir aparat kulanmadan mıknatıslar yardımıyla duvarlara asılabiliyor.

Bu kadar ince bir tasarıma sahip olan televizyon, yanında bir de harici bir kutuya ihtiyaç duyuyor. Ancak mükemmel ince ve hafif tasarımıyla evlerimizi daha da şıklaştıracak gibi gözüküyor. Böyle bir inceliğe ve yerleştirme kolaylığına sahip televizyonlar salonlarımızı bir hayli rahatlatacak. Bu televizyonun ne zaman seri üretime geçeceği ise hala tam olarak bilinmiyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap