LG’nin geçtiğimiz ayın sonunda tanıttığı, en yeni telefonu olan G4 ilk olarak Güney Kore’de piyasaya sunulmuştu. LG G4 bu hafta itibariyle Güney Kore’den uzaklaşarak; Rusya, Singapur, Türkiye, Hong Kong gibi büyük pazarlara sunuldu. Yeni çıkan bu telefon önümüzde ki günlerde diğer büyük pazarlarda da satışa sunulması bekleniyor. Merakla beklediğimiz LG G4’ün Türkiye’ye çok gecikmeden gelmesi tüm teknoloji severlerin yüzünü güldürdü.

LG G4’ün Türkiye pazarına girmesine ilişkin açıklama da bulunan, markanın Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, dünya piyasalarında yakaladıkları yükselen grafiğin Türkiye piyasasında da yaşanacağını beklediğini belirtti. Yeni Çıkan G4’ün akıllı telefon piyasasının üst sınırı olduğunu söyledi. Telefon için çok profesyonel yenilikler geliştirdiklerinin altını çizen Calvin Cho, telefonun el yapımı hissi veren zarafeti üzerinde de durdu.

Türkiye fiyatı olarak 2199 TL olarak belirlen telefon müşterilerin beğenisine sunuluyor. Telefonun 6 farklı deri arka kapağı kullanıcıların yüzünü güldürecek gibi duruyor. Bakalım LG G4 beklenen ilgiyi görecek mi?

İlgili Yazılar

Yorum Yap