LG’nin yeni amiral gemisi G4 piyasaya çıktığı andan itibaren yoğun ilgi çekmişti. Teknoloji devi firmanın üzerinde yoğun çalışmalar yaparak geliştirdiği telefonu, alacak olan kişilere çeşitli hediyeler vereceğini bildirdi. Yalnız bu hediyelerden herkes faydalanamayacak.

LG, G serisinde yakaladığı başarıyı G4’te de yakalamakta kararlı gözüküyor. Birçok rakibi olan telefonun bu alanda başarılı bir grafik göstereceğinden emin olan markanın, telefonu alacak olan kullanıcılara sürpriz hediyeler vereceği duyuldu. İddialı rakiplerinden bir adım öne çıkmak için çeşitli hediyelerle telefon satışını desteklemesi, kullanıcıları da sevindirecek gibi duruyor.

LG G4 alacak kişilerin hediyeleri şimdiden merak ettiğini tahmin ediyoruz. Bu hediyeler 32 GB’lık bir hafıza kartı, yedek batarya ve şarj standı olacak. Telefon alacak kişileri sevindirecek olan bu hediyeler son derece gerekli ve kullanışlı hediyeler arasından özenle seçilmiş gibi duruyor.

Eğer sizde yeni bir akıllı telefon alacaksanız, bu hediyeleri gözden geçirmeniz gerekebilir. Yalnız kötü haber ise kampanyanın sadece ABD’de geçerli olacak olmasıdır. Eğer yurt dışından telefon alma gibi bir şansınız varsa bu kampanyayı mutlaka gözden geçirin.

İlgili Yazılar

Yorum Yap