Birden çok internet hesabı olan kişilerin zamandan tasarruf etmeleri için tasarlanmış olan Dashlane, geniş kapsamda e-ticaret yönetici uygulamasıdır. Dashlane programına bilgilerinizi bir defa girmenizin ardından tarayıcınız ile entegre olacak ve gerektiği hallerde internet sitelerinde karşınıza çıkan alışveriş ve giriş formlarını sizin adınıza direkt otomatik olarak program dolduracaktır. Aynı zamanda tüm şifrelerinize ve kişisel bilgilerinize, bilgisayar ve internet bağlantısının olduğu her yerde Dashlane ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Windows 8,  Win7, Vista, WinXP ve Win8.1 işletim sistemlerine uygun olan Dashlane programı Türkçe dil yapısı ve ücretsiz olması ile de bir çok kişi tarafından kullanılan bir uygulama. Günlük rutin işlerinizde hayatınızı kolaylaştıran bu program sayesinde istediğiniz site ya da sayfalara zaman kaybı yaşamaksızın ulaşmanızı sağlayan Dashlane uygulamasını ücretsiz olarak indirip, kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Son derece yararlı görülen programı ülkemizde de binlerce kişi indirerek, uygulamakta. Dosya ağırlığı 420 KB olan uygulama aynı zamanda bilgisayarınızda fazla da yer kaplamıyor olması ile de cazip görünüyor.

Dashlane Inc şirketi tarafından üretilen programın İngilizce dil seçeneği de yer almakta. Siz de hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamayı kullanmak ve hayatınızın bir parçası haline getirmek istiyorsanız ki, bu son derece cazip bir fırsat geç kalmadan ücretsiz şekilde aşağıdaki indir butonuna basıp kısa sürede indirerek, kullanıma geçebilirsiniz. Programı kullandıktan sonra arkadaşlarınıza da mutlaka tavsiye edeceksiniz.
Dashlane

İlgili Yazılar

Yorum Yap