İntous Creative Stylus 2 kaleminin Wacom ve Savage trafından geliştirilen Procreate 2.3 programıyla uyumlu hale geldiğinin açıklanması, İpad üzerinde resim veya proje çizen insanları bir hayli sevindirecek gibi duruyor. Önceki kalemlere göre çok daha hassas ve duyarlı olan bu çizim kalemiyle, çizimlerinize daha az emek haracayarak daha güzel sonuçlar alabileceksiniz.

Savage tarafından geliştirilen Procreate çizim programı, birçok ressamın ve mimarın İpad üzerinde çizim yapmak için tercih ettikleri kampsamlı bir programdır. Wacom tasarım ve çizim alanında çalışan profesyonel insanlara yönelik inanılmaz hassasiyetlere sahip bir kalem tasarladı. Kullanıcılar uzun zamandır Wacom tarafından geliştirilen İntous Creative Stylus 2 kalemi, Savage’ın Procreate programında kullanılmasını bekliyorlardı. Bu güzel fikir Wacom ve Savage işbirliğiyle hayata geçirilerek gerçeğe dönüştü.

Wacom’un geliştirdiği İntous Creative Stylus 2 kalemi, Procreate 2.3 uyumlu tüm İpadler üzerinde kullanılabilecek duruma getirildi. Ipad Air 2 kullanıcıları ise programın içinde kaleme bağlanarak, kalem ile programı kullanabilecekler. Wacom ve Savage yeni bir iş birliğiyle İpad Air 2 üzerinde yenilikler ve iyileştirmeler yapmaya başladı bile.

Yorum Yap