Fotoğrafını çektiğimiz ekran görüntülerinin Twitter üzerinden paylaşmamıza yardım eden OneShot, özellikle de Twitter uygulamasını son derece sık kullananlar için ideal bir uygulama. iOS işletim sistemi kullanılan mobil cihazlarda kullanılabilecek olan bu uygulama ile birlikte internet üzerinde karşımıza çıkan ve ilgi çekici olan ekran görüntülerini ya da metinleri Twitter üzerinden paylaşmanızı sağlıyor.

Bu uygulama sayesinde alınan ekran görüntüsünün yazıları kesilip, belli kısımları ön plana çıkartılabiliyor, arka planı değiştirilebiliyor ve görüntüde kaynak adresi ekleyebiliyorsunuz. Dolayısı ile resmi görenler direkt şekilde yazının üstüne tıklayarak kaynak olarak verilen siteyi ziyaret edebiliyor ya da metnin tamamına ulaşabiliyorlar.

OneShot programını kullanabilmek için ayrıca özel bir uygulama yapmanız gerekmiyor. Home tuşu ve kapatma tuşuna bir arada basarak ekran görüntüsünü alabiliyorsunuz. Daha sonra da programa girerek yapmak istediğiniz işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. Görseli olmasını istediğiniz duruma getirmenizin ardından ise yalnızca Twitter’da paylaşmak kalıyor. Genel anlamda emek istemeyen ve sorunsuz bir kullanım alanı sunan OneShot, Twitter üzerinde metine dayalı olan paylaşımları yapan kullanıcıların mutlaka görmesi ve değerlendirmesi gereken programlardan biri. Görüntüyü almaya, kesmeye ve her türlü uygulama kolaylığına sahip olan program ile son derece kolay şekilde görüntüleri Twitter uygulamasında paylaşabilir ve dilediğiniz kaynak siteye yönlendirebilirsiniz. Bu son derece pratik ve güzel olan uygulamayı aşağıdaki indirme linkinden hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.
oneshot

Yorum Yap