GTA 5 Rockstar Games tarafından çıkarılan ve uzun zamandır PC platformunda çıkması beklenen oyun. Çok yüksek kalitede grafiklere sahip olan ve oynanabilirliği en üst düzeyde tutulan bu oyun için elbette hilelerde mevcut. GTA 5 PC hileleri oyunu daha zevkli bir hale getirebilmek için tasarlanmış ve oyuna entegre edilmiş. Size sadece kullanarak kuralları zorlamak kalıyor.

GTA 5 PC Hileleri içinde birçok özellik mevcut. Adamımızı ölümsüz yaptığımız, hava koşullarını istediğimiz gibi uyarladığımız, farklı arabalar edindiğimiz, oyunun seviyeleri arasında oynamalar yaptığımız bir çok özellik mevcut. Hatta adamımızı sarhoş bile yapabiliyoruz ve emin olun araba sürmek çok zevkli oluyor. GTA 5 PC hileleri son derece kontrollü bir sisteme dayanıyor. Örneğin görev esnasında bir hile aktifse kapanıyor. Ancak serbest mod için kullanılabiliyor bu hileler.

GTA 5 PC hilelerini kullanabilmek için bir telefon numarasını andıran hileleri oyun içinde yazmamız gerekiyor. Oyunu serbest modta oynarken sağ alt köşede yer alan telefonumuzu açıyoruz ve bir numara çevirir gibi hilenin numarasını yazıyoruz. Arama tuşuna bastığımızda hile aktif hale geliyor. Belli süresi olan hileler olduğu gibi hava koşulu, sarhoşluk gibi hilelerde her yazdığımızda biraz daha artıyor hilenin dozu. GTA 5 PC hileleri ile eğlenceyi kesinlikle tatmalısınız.
GTA 5 Hile

Yorum Yap