Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Tüm dünyada sevilen ve milyonlarca sinemaseverin merakla beklediği Görevimiz Tehlike 5 izle vizyona giriyor. Filmin baş karakteri olan Ethan Hunt ( Tom Cruise ) bu sefer zorlu bir sürecin içine dalıyor. Filmin yönetmeni olan Christophen McQuarrie, filmde mükemmel aksiyon sahnelerine yer vermiş. İzleyiciler tarafından çok beğenilecek olan sahnelerin ödül alması bile içten değil. Filmin yapımcılığını ise ünlü oyuncu Tom Cruise ve J.J. Abrams birlikte paylaşıyorlar. Filmin oyuncuları ise  Jeremy Renner ,  Alec Baldwin ,  Simon Pegg ,  Ving Rhames ile birlikte rol alan Tom Cruise seride belki de şu ana kadarki en zorlu mücadeleyi verecek.

Filmin senaryosu diğerlerine nazaran daha zor bir şekilde yazılmış. Senaryo Bruce Geller ve Drew Pearce ile birlikte paylaşılmış. Son zamanların en zor ve en sürükleyici senaryosuna sahip olan Görevimiz Tehlike 5 izle, merakla beklenmesinin yanı sıra, izlerken bile merakı ve aksiyonu bir an olsun elden bırakmayacak bir tarzda hazırlanmış.

Filmde işlenen konu ise şu şekilde, Görevimiz Tehlike 5 izle serisininde yine ekibi ile birlikte zor bir göreve talip olan Ethan Hunt ve ekibi, uluslararası para fonu olan IMF’yi çökermeye ve yok etmeye çalışan büyük bir dolandırıcılık çetesinin peşine düşerler. Filmin bu aksiyon dolu sahnelerinde hiç hesapta olmayan bir şey ortaya çıkar. Bu büyük çetenin zeki lideri Ethan ve ekibini deşifre eder, ekibini bir araya toplayan Ethan yeni planlar hazırlarken, bir anda zeki düşmanın oyununa gelir ve esir düşer. Bu saatten sonra hedef haline gelen ekibin peşine düşün örgüt, birer birer yok etmeye başlar. Ekip iyice zor durumda kalır ve Ethan bu durumdan kurtulmanın yollarını arar. Mükemmel zihin oyunlarının baş gösterdiği sahnelerde aksiyonu bol ve zeki oyunların dolu olduğu saatler ekranlarınızdan gözlerinizi alamayacaksınız.

Görevimiz Tehlike 5 izle serisinin en zor görevleri arasında kalan Ethan Hunt ve ekibi bakalım hem kendilerini hem de verilen görevleri yerine getirebilecek mi? Aksiyon severler için harika bir şekilde hazırlanmış filmde ekibin zorlukları göz önüne seriliyor.

Yorum Yap