Android i┼čletim sistemi y├╝kl├╝ olan tabet ve telefonlarda olu┼čan problemlerden biri olan ÔÇśÔÇÖGoogle Play Store DurdurulduÔÇÖÔÇÖ uyar─▒s─▒ bir├žok kullan─▒c─▒n─▒n ┼čikayet etti─či ve ├ž├Âz├╝m yolu arad─▒─č─▒ bir hatad─▒r. Bu yaz─▒da bir├žok android kullan─▒c─▒s─▒n─▒n ba┼č─▒na gelmi┼č veya gelebilecek bu problemin ├ž├Âz├╝m├╝n├╝ anlataca─č─▒z. Yaz─▒m─▒zdan sonra kolayl─▒kla bu problemden kurtulup, Google Play StoreÔÇÖunuzu kullanabileceksiniz.

ÔÇśÔÇÖGoogle Play DurdurulduÔÇÖÔÇÖ pronleminin nedenlerinden birisi Android cihaz─▒n─▒zda saklanan Google Play verilerinin ve ├Ânbelle─činde sorunlar olmas─▒d─▒r. Bu sorunlar─▒ Google Play ├Ânbelle─čini silerek ├Ânleyebiliyoruz. Bu problemi ├ž├Âzmek i├žin ├Âncelikli olarak telefonunuzun ayarlar b├Âl├╝m├╝ne girmeniz olacakt─▒r.

Telefonumuzun ayarlar b├Âl├╝m├╝ne girdikten sonra, ÔÇśÔÇÖUygulamalarÔÇÖÔÇÖ ba┼čl─▒─č─▒na giri┼č yap─▒yoruz. Uygulamalar penceresi a├ž─▒ld─▒ktan sonra parma─č─▒n─▒z─▒ ekranda kayd─▒rarak ÔÇśÔÇÖt├╝m├╝ÔÇÖÔÇÖ sekmesine ge├ži┼č yap─▒n─▒z. Daha sonra ÔÇśÔÇÖt├╝m├╝ÔÇÖÔÇÖ se├žene─činin i├žerisinden Google Play Store uygulamas─▒n buluyoruz. Buradan Google Play Store se├žene─čini se├žtikten sonra ÔÇśÔÇÖverileri temizleÔÇÖÔÇÖ ve ÔÇśÔÇÖ├Ânbelle─či temizleÔÇÖÔÇÖ se├ženeklerini i┼čaretliyoruz. Temizlik i┼člemi bittikten sonra, telefonunuzu yeniden ba┼člat─▒n. Telefonunuz a├ž─▒ld─▒ktan sonra Google Play sorunsuz bir ┼čekilde ├žal─▒┼čacakt─▒r.

Yorum Yap