Google’ın yeni ürünlerini tanıtacağı etkinlik 28 Mayıs tarihinde San Francisco’ da düzenlenecek. Konferansta Google hangi yeni ürünleri kullanıcılara tanıtacak? Ne gibi yenilikler olacak bir ön bilgilendirme yazısı yazdık.

Google’ın yeni teknolojilerini tanıttığı en büyük etkinliklerden olan Google I/O 2015 konferansı, San Francisco’da düzenlenecek. 28 Mayıs tarihinde gerçekleşecek etkinliğe giriş biletleri, normal biletler için 900 Dolar, öğrenciler için ise 300 Dolar olması bekleniyor.

Yazımızda tüm ürünleri sizlere tanıtmak ve ürün özellikleri hakkında bilgi verecektik ancak Google bu etkinlik için çok güzel bir internet sitesi açmış bile.

https://events.google.com/io2015/offsite

Buradan etkinliğin sitesine girerek etkinlik hakkında geniş çaplı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tanıtılması beklenen ürünlerin başında Android 6.0 geliyor.

Android 6.0 M

Android işletim sisteminin son sürümü olan 6.0’da önceki versiyonlara göre büyük yenilikler olmayacak. Yalnızca kullanımı kolaylaştıran ve küçük ama önemli yenilikler yapılması bekleniyor. Muhtemelen Haziran ayı sonrası test edilmeye başlanacak versiyon, ilk olarak Nexus cihazlarla kullanıcılara sunulacak. Ayrıca önümüzdeki sonbaharda tanıtılacak Nexus telefonların Android 6.0 olarak gelmesi bekleniyor.

Yorum Yap