Amerika Birleşik Devletleri‘nin başkanı olan Barack Obama şahsi twiter hesabı ile twitter’da yoğun ilgi gördü. Kısa bir zamanda milyon takipçi barajına ulaşan hesap, yeni bir rekora imza attı.

Günümüzün en popüler sosyal ağlarından olan Twitter kullanıcıları, Obama’yı uzun bir süredir @BarackObama isimli hesaptan takip ediyorlardı. Yalnız bu hesap Obama’nın kendi şahsi fikirlerinden çok bir makamı temsil ettiği için daha çok siyasi içerikli mesajlar yayınlıyordu. Amerika Devlet Başkanı olan Barack Obama açtığı yeni hesapla yoğun ilgi gördü. Geçtiğimiz günlerde @Potus ismindeki hesapla Twitter’a tekrardan katılan devlet başkanının hesabı Twitter’ı salladı.

Çok kısa bir süre içerisinde milyon kullanıcı tarafından takip edilen hesap yeni bir rekora imza attı. Halkla daha rahat ve sıcak ilişkiler kurmak isteyen devlet başkanının @Potus adındaki hesabı 5 saat gibi bir sürede 1 milyon takipçiye ulaştı. Ünlü oyuncu Robert Downey Jr.’dan rekoru alan Obama bakalım daha ne rekorlar kıracak. Sadece 4 tweet atan hesabın toplamda 2.314.330 takipçisi var.

İlgili Yazılar

Yorum Yap