Avcılık simülasyon oyunlarının son dönemde artmasıyla çıkış yapan Deer Drive piyasa oluşmuş boşluğu yaratmak için karşınızda. Deer Hunter gibi nişancılık üzerine büyük sükse yapmış oyunlar kısa zamanda hepimizin gönlünü fethetti. Ayrıca 2014 yılı bu gibi oyunlarla oldukça dolu geçti. Şuan için durgun bir nişancılık piyasasına rağmen çıkan Deer Drive bizi azda olsa heyecanlandırdı diyebiliriz.

Deer Drive Windows için ücretsiz olarak sunulan, orijinal hali Nintendo ve Wii üzerinden satışa çıkmış bir oyun. Oyun içinde hem tekli oyun modu hem parti moduyla arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir türü tasarlanmış. Oyun içinde grafikler orta düzey diyebiliriz ancak gerçekçilik namına düşünülmüş atmosfer son derece güzel. Özellikle avlayacağınız hayvanın hareketleri ve efsanevi nefes özelliği Deer Drive oyununda da mevcut. Bu yüzden çok dikkatli ve özenli davranmalısınız.

Deer Drive oyununda vuracağınız av ufak bir kış ya da büyük bir domuz olabilir. Her avın kendisine özgü bir güç verdiğini bilmeniz gerekiyor. Ancak arada avlamamanız gereken avlarda göreceksiniz. Zamanı ve hareketlerinizi iyi ayarlayarak güçlü bir avcı olmak için oyunda çok çalışmalısınız. Özellikle parti modu ile birlikte arkadaşlarınızla rekordan rekora koşmak Deer Drive ile çok eğlenceli.
Deer Drive

İlgili Yazılar

Yorum Yap