Dünyanın en önde gelen teknoloji firmalarından biri olan Çinli, Lenovo firması yeni çıkaracağı ürünle Apple’a rakip olacak. Cast adını verdiği ürün popüler medya akış cihazlarına dişli bir rakip olacak gibi duruyor.

Çinli üretici çıkaracağı ürünle, son günlerde çok popüler olan medya akış cihazları arasına yeni bir alternatif getirecek gibi duruyor. Diğer büyük firmalarla rekabet edebilmesi için en az onlar kadar iyi olması gereken cihaz nasıl bir şey olacak herkes merak ediyor.

Tasarım ve Boyut

Apple TV boyutlarına yakın olan cihaz bir avuç içine rahatlıkla sığacak boyutlarda tasarlanmış. Buz hokeyi topunu andıran tasarımı çok yenilikçi ve yaratıcı. Kullanışlılık açısından da rahat bir kullanımı olacağını düşündüğümüz Cast’ın boyutları, yükseklik 15mm ve çapı 70mm olmak üzere gayet küçük.

50 Dolar Satış Fiyatı

Cihaz televizyon bağlantısını sağlamak için HDMI girişi bulundururken, aynı zamanda Android, Windows ve İOS cihazlar üzerinden akış sağlayabiliyor. Piyasa satış fiyatı 50 dolar olacağı söylenen cihaz, fiyat olarak diğer rakiplerden bir hayli ucuz olacak gibi duruyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap