Microsof, Android telefon ve tabletler için hazırladığı yeni sürümüyle beraber yeni bir görünüm ve kullanımı kolaylaştıracak özellikler getiriyor. Geçtiğimiz Ocak ayında Anroid tabletler için yenilikler getiren Microsoft, şimdi de bu özelliği Android telefonlara entegre ediyor. İPhone ile Android telefonlar Office programları açısından tasarım ve özellik bakımından eşitleniyor.

Tablet ve telefon kullanımı için özellikle yenilenen Office programları, klavye ve mouse olmadan kulannım için tekrardan düzenlenmiş. Örneğin slaytlar arasında geçişi kolaylaştırma, yazı tipi ve biçiminin değitirme ve excel uygulamasında hücreler arasında geçişi kolaylaştıracak güncellemeler yapılmış. Bu sayede bilgisayarınıza mahkum olmadan, iş ve ödevlerinizi kolaylıkla ve her yerde yapabilme imkanına sahip olacaksınız. Ofice programlarını kullanan kişiler için çok önemli bir güncelleme olduğunu belirtmemizde fayda var.

Anroid için hazırlanan sürüm ilk olarak önizleme sürümüyle kullanıcılarla buluşacak. Bu yıl içerisinde de programın tam sürümü kullanıcılara sunulacak. Microsoft’un ilerleyen zamanlarda bu uygulamaları Windows Phone’lar için güncellemesi de şirketin planları arasında.

Yorum Yap