Nokia’nın Ortadoğu ve Asya pazarları için geliştirdiği pil ömrüyle dikkat çeken telefon Nokia 215 karşınızda. Bulunduğu pazarda özellikler fiyatı ve markası olarak iddialı olan telefonun satış fiyatı sadece 29 Dolar olacak.

29 Gün Pil Ömrü

Fiyatıyla dikkat çeken telefonun, aslında en büyük özelliği yüksek pil ömrü. Günümüzde tüm akıllı telefon kullanıcılarının şikayeti olan kısa pil süreleri bu telefonla tarihe karışacak gibi duruyor. Telefon kullanıcıya 29 gün pil ömrü veriyor. Ucuz fiyatının yanı sıra internete de bağlanabilen telefon insanları cezbedecek gibi gözüküyor.

Çift sim kart, fener ve Fm radya gibi özelliklere de sahip olan telefon, son derece kullanışlı ve basit özelliklerle donatılmış. 2.4 inçlik küçük bir ekrana sahip telefonun bir de kamerası var. 0.3 megapiksel olan kamerası çok iyi olmasa da 29 Dolar’lık fiyatını hatırladıkça insanı sevindiriyor. Akıllı telefonların yanına belki 2. Bir alternatif olabilecek telefon birçok kesime hitap ediyor.

Türkiye pazarına da gelecek olan telefon, ülkemizde büyük ilgi toplayacak gibi duruyor. Geliş tarihi kesin olmasa da 2015 yılının ilk çeyreği olarak düşünülüyor.

Yorum Yap