Youtube videolarını çok kolay bir şekilde İnstagram ve Vine’a yükleyebilirsiniz. Youtube videolarını bu yöntemle bilgisayarınıza da yükleyebilirsiniz.

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube’dan şarkı veya video indirmek bazen işkenceye dönüşebiliyor. Bu yazımızda Youtube’dan nasıl video indireceğimizi ve bu videoları İnstagram ve Vine’a yüklemeyi göstereceğiz.

Tube2gram sitesi sayesinde YouTube’daki videoların linklerini kopyalayarak ister Instagram için videonun 15 saniyelik beğendiniz bölümünü kesebilir, ister Vine için yine beğendiniz bölümün 6 saniyelik bölümünü kırpabilir ya da videonun tamamını PC’ye indirebilirsiniz.

Nasıl yapılır?

Öncelikle Tube2gram sitesine giriniz. Youtube’dan kopyaladığınız video’nun linkini Tube2gram sitesinde karşınıza çıkan kutucuğa yapıştırın. Videoyu nereye yüklemek istiyorsanız sitenin üst bölümünde bulunan seçeneklerden birine tıklayın. Instagram veya Vine’a tıkladığını takdirde videoyu kesmek için bir araç sizleri karşılayacak. Dilediğiniz aralıkları formata uygun bir şekilde kesebilirsiniz.

YouTube videolarını PC’ye indirmek isterseniz eğer “Custom Video” seçeneğine tıklayın ve daha sonra “Start Download” seçeneğiyle indirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap