Hayatımız gün geçtikçe değişiyor ve teknoloji bize bir adım daha yaklaşıyor. Artık herkesin elinde akıllı telefonlar, tabletler görmek mümkün hale geldi. Oysa daha 10 yıl önce sadece arama işlevi olan telefonlar kullanıyorduk. Hal böyle olunca cihazlar narinleşmeye başladı. Eskiden telefonumuzu yere düşürmek bizim için problem değildi fakat şuanda telefonun yere düşmesi adeta bir kâbus! Bu yüzden telefon kılıfları ve koruyucu aksesuarları bir sektör haline geldi. Veruscase.com.tr tam bu noktada hayatımızın belli bir bölümünü kapsayan bu cihazları korumak için bizlere hizmet veriyor. Veruscase, Galaxy S6 Edge kılıf modellerini bile bulabileceğiniz bir telefon kılıfı firması.

Yeni çıkmış olan ya da piyasada bulunan bir cihaza sahip olabilirsiniz. Dünyaca ünlü kılıf üreticisi Kore menşeili Verus şirketi tarafından üretilen kılıflara sitemiz aracılığıyla ulaşmanız mümkün. Verus dünya üzerinde en dayanıklı ve en şık kılıf tasarımlarını bir arada sunan konseptiyle bu sektörün bir numaralı lideridir. Bizde veruscase.com.tr olarak sizlere bu ürünlere kavuşma imkânı sunuyoruz. Bizim için son derece önemli ve binlerce lira verdiğimiz akıllı telefonlarımızın bir zarar görmemesi için gerçek anlamda bir koruyucuyla korumamız gerekiyor. Piyasa üzerinde bulunan birçok kılıf deri diye lanse edilmesine karşın suni bir madde içerisinde yerleştirilmiş kartondan oluşuyor. Oysa para ödediğiniz telefonunuzu bu ürünlerle korumaya çalışmak ve sürekli bu ürünlerin yıpranması maruz kalmamak istediğiniz şeyler. Verus kullanım garantisi verdiği ürünlerini ayrıca dayanıklılık ve hata gibi durumlar içinde sigortalıyor. Sipariş verdiğiniz ürün elinize ulaştığınızda özel kutusunun içinde yer alan kodu veruscase.com.tr üzerinden sorgulatarak kayıt ettirebilmeniz mümkün.

Ayrıca iPhone 6 telefonlardan, LG G4 kılıf modellerine kadar onlarca hatta yüzlerce kılıf modeli bulabilmek mümkün.

Veruscase

Veruscase

Veruscase.com.tr size parça parça ufak ücretler ödeyerek sahte kılıflarla telefonunuzu korumaya çalışmak yerine gerçek bir koruyucu kılıfla tam koruma sağlamayı vadediyor. Üstelik yeni çıkan LG G4 ve Samsung Galaxy S6 Edge gibi modellerin dahi kılıflarını bulabileceğiniz zengin bir ürün yelpazesiyle birlikte. Telefon kılıfları başta dayanıklılık ve yere düşürüldüğü an telefona bir zarar gelmemesi için tasarlanıyor. Üzerine kullanım kolaylığı için ek partiküller ekleniyor. Bu yatay izlenimler için destek ünitesi, kart kabinleri, düğmelere rahat erişim boşlukları gibi ufak detaylar. Tam olarak telefonunuz ölçüsünde olan kılıflarla ayrıca şık bir görünümü odak alan Verus firmasının Türkiye’de bulabileceğiniz tüm modellerini sitemiz veruscase.com.tr üzerinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Verus marka olarak müşteri odaklı çalışan bir kılıf markasıdır. Bu sebepten ötürü gerek hatalı ürünler gerekse iade sebeplerini en ince ayrıntılarına kadar araştırarak bu konularda son derece ılımlı davranıyor. Ayrıca kullanıcı bazlı hatalar dışında kılıfın telefona zarar vermesi halinde kullanıcı dostu bir tavır takınıyorlar. Bu işi sadece iş olarak değil bir vizyon haline getiren Verus, LG G4 ve Galaxy S6 Edge dahil yüzlerce telefon modeline uygun kılıf seçenekleriyle veruscase.com.tr adresinde.

İlgili Yazılar

Yorum Yap