Klasör ve dosyalarınızı size sunduğu farklı seçeneklerle yedekleyen bir program olan Iperius Backup ile ayrıca farklı cihazları ve sürücüleri de senkronize etmenize yardımcı oluyor. Bilgisayar kullanımınız ne seviyede olursa olsun herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen program sayesinde klasör ve dosyalarınızı yedekleme işine başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle program arayüzünde yer alan Create New Backup kısmını tıklamanız ve yeni bir yedekleme dosyası açmanızdır. Windows sürücü imajları, sürücü, klasör, dosya, SQL, Oracle, PostreSQL ve MySQL veri tabanı yedeklerinizi bile alabilecek olan program, kendi alanında en iyi program olma özelliğini taşıyor. Üstelik sistem dosyalarını ve gizli dosyaları görüntüleme özelliğine sahip programda yedekleme yaptığı sırada düzenlenen tüm etkinlikler kayıtlar görülebiliyor.

Zip sıkıştırma programı da kullanabilir, yedekleme yapılmasını istediğiniz saati zamanlayıcısı sayesinde belirleyebilirsiniz ve daha bir çok uygulamayı Iperius Backup programı ile sağlayabilirsiniz.

Yedekleme yapmadan önce ve sonra kullanıcıları ayrıntılı ve farklı şekillerde bilgilendirmesine olanak sağlayan program ile yedekleme işlemi ya da geri yükleme işlemi tamamlanınca bilgisayarınızın kapanmasını da otomatik olarak sağlamanız mümkün. Bu ve daha birçok gelişmiş özelliğe sahip olan programın bir diğer güzel özelliklerinden biri de sistem kaynaklarını düşük miktarda yedeklemesi ve bu işlemi de son derece sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlamasıdır. Zengin özelleştirme seçeneği ile tüm bu işlemleri yapabilen Iperius Backup programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Iperius Backup programı için;

Yorum Yap