Windows güvenlik duvarının işlev ve çalışma alanını genişleten Windows Firewall Control programı aynı zamanda Windows güvenlik duvarında en çok kullandığımız seçeneklere de kolayca ulaşmamızı sağlayan ufak bir uygulama.

Sistem tepsisinde çalışan Windows Firewall Control programını kullanıcılar son derece pratik bir şekilde güvenlik duvarı ayarlarına ulaşarak zaman kaybetmeksizin işlem yapmalarını sağlar.

Windows Firewall Control uygulaması ile bütün güvenlik duvarı ayarlarınız ulaşılabilir olurken, siz de bu bilgileri dilediğiniz gibi yönetme şansına sahip olacaksınız.

Artık bir çok program pratik olmaları ile öne çıkıyor. Zamanla yarıştığımız günümüzde bilgisayarımız üzerindeki bilgilere ya da güvenlik duvarı gibi sistemlere en kısa sürede ulaşarak zaman kaybetmeksizin işlemlerimizi yürütmek önemli bir olgu haline geldi. Dolayısıyla Windows Firewall Control uygulaması da zamanla yarışan bilgisayar kullanıcıları için önemli bir program. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Windows Firewall Control uygulaması, bilgisayar kullanıcıların beş yıldız vererek değerlendirdiği güzel bir uygulama olarak görülüyor.

Küçük bir yapıya sahip olması ile bilgisayarınıza indirdiğinizde çok da yer kaplamayacak olan uygulama size hem işlerinizde kolaylık hem de zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyacak.

Kısa ve kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirerek kullanabileceğiniz Windows Firewall Control programının ücretsiz olarak sunulması da bir diğer avantajlarından biri.
Artık zaman kaybetmeden, işlerinizi zora sokmadan, kısa sürede Windows Güvenlik Duvarına ulaşarak ayarlarını değiştirme şansına sahip olabilirsiniz.
Windows Firewall Control programını indirmek için;

Yorum Yap