Kullanışlı virüs temizleme programı olan UnHackMe, bilgisayarınıza yerleşen kötü amaçlı uygulamaları temizlemenize imkan verirken, yardımcı oluyor.

Trojan ve rootkit temizleme gibi iki ana işlevi bulunan son derece kullanışlı bir antivirüs programı olan UnHackMe programını rahatlıkla bilgisayarınızda kullanarak bu virüslerden arınabilirsiniz. Trojan olarak adlandırılan virüs bilgisayarınıza girerek bilgisayarınızda bulunan size özel bilgileri dışarıya sızmasına olanak tanıyan kötü amaçlı bir yazılımdır. Rootkit ise trojan virüsünün pcnizde yer almasını ve gizlenmesini sağlarken, diğer virüsler gibi fark edilmesini engelleyen bir yazılımdır. Bilgisayarınız ve kendi kişisel güvenliğinizi tehdit altına alan bu trojan ve rootkitleri UnHackMe uygulaması sayesinde bularak, bilgisayarınızdan kaldırmanız mümkün.

Ayrıca program son derece sade bir ara yüze sahipken, sekmelerde yer alan başlıkların sayesinde de program özelliklerine pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Kullanışlı olan programın bir diğer kullanışlı olan özelliği ise geri yükleme noktasını oluşturma ve bilgisayarınızı eski haline geri getiriyor olmasıdır. Dolayısıyla bilgisayarınızda bir takım işlev bozukluklarına yol açmış ve hedef olmuş olan sisteminizi kurtarabilirsiniz. UnHackMe programını ayrıca sistem dosyası yedekleme işleminde de kullanabiliyorsunuz.

Virüsler her daim bilgisayarlarımızı tehdit altına alırken, trojan ve rootkit virüsleri de kişisel bilgilerimizi sızdırma özelliği ile çok daha tehlikeli bir yerde bulunmaktadır. UnHackMe programını bilgisayarınıza kolayca indirerek bu tehlikelerden arınabileceğiniz gibi, uzak durmanızı bir daha gelmelerini de engelleyebiliyorsunuz. Sistem dosyalarını yedekleme özelliği de bulunan program son derece avantajlı.

UnHackMe programını indirmek için;

İlgili Yazılar

Yorum Yap