Sinyali en yüksek WiFi ağları tespit etmenize olanak tanıyan Xirrus Wi-Fi Inspector programı, çevrenizdeki WiFi ağlarla ilgili olarak ayrıntılı bilgi veren kablosuz bir ağ izleme uygulaması.

Bilgisayarınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz ve kullanacağınız bir uygulama olan Xirrus Wi-Fi Inspector programı size temelde kablosuz ağ adaptörünü kullanarak çevrenizdeki ağları taramanıza ve analizlerini yaparak bu ağlar hakkında bilgi veriyor olmasına dayanıyor. Böylece radar görevi görüp size ağları sunan Xirrus Wi-Fi Inspector programı ile etrafınızda yer alan kablosuz ağların isimleri ve sizden ne kadar uzakta olduğunu listeliyor. Xirrus Wi-Fi Inspector uygulaması ile ayrıca bu ağların hangileri olduğunu, sinyal kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu gerçek zamanlı olarak da takibini sağlayabiliyorsunuz. Böylece hangi kablosuz ağın size daha kaliteli yüksek seviyede ulaşacağını belirleyebiliyorsunuz.

Xirrus Wi-Fi Inspector programının içinde WiFi sorunlarını ortadan kaldırma önlemi gibi bir çok kullanışlı sistemde yer alıyor. Xirrus Wi-Fi Inspector uygulaması ile bağlandığınız kablosuz ağlarda internet hızını ölçme işlemlerini de yapabiliyorsunuz. Xirrus Wi-Fi Inspector programı aynı zamanda inter güvenliği konusunda da yardımcı olma faydasında bulunuyor ve bu uygulama ile kablosuz ağınızı sizden izin almaksızın dağıtan kaçak olan erişim yerlerini de tespit edebilmeniz mümkün hale geliyor.

Kullanımı son derece rahat ve pratik olan uygulamayı yine kolayca bilgisayarınıza indirerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Xirrus Wi-Fi Inspector programını indirmek için;

Yorum Yap