Bilgisayar oyuncularının uzun süredir beklediği Gta V, ön sipariş indirmesine sunulmasıyla birlikte Torrent’e düştü.

Muhtemelen aramız da ben Gta efsanesini bilmiyorum diyen yoktur. Bizden önceki jenerasyonda, sonrakilerde illaki Gta serisine ait en az bir oyunu mutlaka oynamışlardır. Çocukluk yıllarımız da kafelerde tanıştığımız Gta oyunları her zaman bizim göz bebeğimiz olmuşlardır ve hiç sıkılmadan saatler boyunca bilgisayarın başında hareketsiz bir şekilde kalmamızı sağlamışlardır. Hal böyle olunca Rockstar Games’in her yeni yaptığı Gta oyunu da, oldukça beğeni toplamıştır. Rockstar Games bu durumu Gta V’le de devam ettiriyor.

Yaklaşın 2 senedir konsol oyuncuları Gta V oyununu oynayabiliyorlardı ancak pc oyuncuları için oyun henüz yeterince hazır değildi. Rockstar Games, Gta V’e çok fazla önem verdiği için oyunu en düşük ekran kartlı kullanıcıların daha oynamasını istediği, optimizasyon probleminin yaşanmamasını istediği için ve Fps modu ve 4K desteği gibi yeni geliştirmeleriyle beraber defalarca ertelenmenin ardından,  oyunun dağıtımına başladı.

Ön sipariş tarihlerin de oyunu sipariş vererek satın alanlar bugün itibariyle oyunlarına kavuştular. Ancak oyunun ön sipariş için indirmeye sunulması ile birlikte Torrent sitelerine düşmeside fazla uzun sürmedi.

Skidrow adlı crack yapım ekibi, Gta V’in kırılarak Torrent sitelerinde indirilmeye sunulduğunu bildirdi. Oyunun geçtiğimiz günler de yayımlanan Pc Traileri’ne aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap