Merakla Beklenen Elephone’un P7000 isimli telefonu ön siparişe sunuldu.Telefonun teknik özellikleri ve fiyatına baktığınız zaman tüyleriniz ürperecek.

Çin’in akıllı telefon üreticilerinden biri Elephone devamlı olarak ucuz fiyata giriş düzey telefonlar çıkartıyordu. Şimdi ise öyle bir fiyata öyle bir telefon yaptılar ki herkes şaşkına döndü. P7000 isimli akıllı telefonun özellikleri ise şöyle: 64-bit sekiz çekirdekli MediaTek 6752 işlemcili telefon 3 GB RAM,16 GB dahili depolama alanı, 5.5 inç 1080p ekran ve 3450mAh‘lik bataryayla geliyor. Ayrıca SD kartla hafızayı artıra bilirsiniz. Ön kamerası 8 Megapikselken, cihazın arka kamerası Sony üretimi sensöre sahip 13 Megapiksellik bir kamera. 360 derecelik parmak izi sensörü de bu telefonun artılarından. En sonda bu telefon Android 5.0 söyleyelim ve geçelim Fiyata…

 7 – 25 bekleme şartıya herhangi bir ücret ödemeden 229 Dolara telefonda Sahip olabilirsiniz. Cihaz çok daha çabuk elime geçsin diyorsanız, maksimum 1 haftada telefona ulaşabilmek için 40 Dolar ödemeniz gerekiyor.

Şirket şimdi bir yandan da 2K ekranlı Elephone P1000 üzerinde çalışıyor.Bütün bu söylediklerimizden sonra artık Çinin Meizu,Xiaomi gibi devlerinin ardından birde Elephone‘un kendinen söz ettirmesi muhtemel gibi gözüküyor.

Elephone P7000’i  buradan ön sipariş vere bilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap