Bonus, Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu bir fırsattır. Garanti’nin alt yapısında bulunan Bonus sayesinde alışverişlerinize ve diğer harcamalarınızda bonus puanlar kazanıp değişik harcamalarda bu puanları kullanabiliyorsunuz. Bonus sunmuş olduğu kampanyalarla da oldukça cazip seçenekler sunmaktadır. Birçok kampanya yapan Bonus sürekli olarak kampanyalarında artış sağlamakta ve Bonus kullanıcılarının daha fazla yararlanmasına olanak tanımaktadır.

Bonus kampanyaları kapsamında sunmuş olduğu fırsatlarla göz atacak olursak;
Bonus kart, bahar mevsimini müjdeledi. 15 Nisan 2015 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde 100 TL tutarına ulaştığınızda 10 TL bonus alabileceksiniz. Kampanya 50 TL ile sınırlıdır.

Bonus kartın kampanyaları arasında yer alan BP bonusu da oldukça sık tercih ediliyor. BP istasyonundan 4 defa 100 TL’lik benzin doldurun ve 25 TL bonus alın. Kampanya 15 Nisan’a kadar geçerli.

Kira Geliri Taksitleri’ni internetten online olarak yatıranlar için müthiş bir fırsat Bonus’tan geliyor. Kira gelirlerinizi bu bol fırsatlı kart ile yatırdığınızda 4 taksit yapma imkanına sahip oluyorsunuz.

Bonus’tan iPhone 6 kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; İZİNLİ yazıp 3342’ye mesaj atmak olacaktır. Üstelik bu mesaj ücretsizdir. Siz de iPhone 6 kazanmak için bir mesaj ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Bonus Kart

Bonus Kart

Birçok kişi özellikle de gençler Burger King’den yemek yemeye bayılırlar. Hafta sonlarını AVM’lerde Burger King gibi fast foodcularda geçiren gençlere Bonus’tan müjde. Genç Bonus Kredi Kartı ile yaptığınız harcamaların %50 oranını bonus olarak almaktasınız.

İnternette alışveriş tutkunuzu Gittigidiyor ve Bonus işbirliği ile bonusa dönüştürmeye hazır mısınız? Genç Bonus Kredi Kartı ile yapacağınız Gittigidiyor alışverişlerinizde yaptığınız harcamanın %15’i bonus olarak size hediye edilecektir. Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli sayılacaktır.

Steam bonusları ile dikkat çeken bu kredi kartı, yeni yaptığı bu bonusla gençlere birçok olanak sağlıyor. Genç Bonus sahipleri 20 Nisan 2015 tarihine kadar yapacakları Steam alışverişlerinizde 20 TL kadar bonus kazanma şansına sahip olmaktasınız.

Bonus ile yapmış olduğunuz İstikbal alışverişlerinize 9 taksit yapma fırsatını sizlere yine Bonus veriyor.

Bonus Kredi Kartı Kampanyaları kapsamında sunulan diğer taksit bonuslarına bakacak olursak; Arçelik yetkili bayilerinden yapmış olduğunuz Bonus alışverişlerinizde 4 Taksit, Anı Tour harcamalarınızda 9 Taksit ve %5, Teknosa alışverişlerinizde 9 Taksit ve son olarak da Beko beyaz eşya alışverişlerinizde ya da küçük ev aleti alışverişlerinizde +4 Taksit hediye bonus veriliyor.

Bonus kapsamında yapılan bu kampanyalar ve daha fazlasına Garanti Bankası’nın alt yapısında bulunan Bonus’un resmi web adresinden ulaşma fırsatına sahipsiniz. Bonus hem gençleri hem de yetişkinleri önemsiyor. Bu nedenle de birçok Kredi Kartı kullanıcısı Kredi Kartı almak için ilk olarak Bonus’u tercih ediyor. Hem yiyecek alışverişlerinizde, hem akaryakıt alışverişlerinizde hem de teknoloji alışverişlerinizde bonuslar kazanarak alışverişlerinizi daha çekici hale getirebilirsiniz.

Kart Seçenekleri

Kart Seçenekleri

Bonus Kredi Kartı tarafından sunulan bu fırsatlardan yararlanmak için öncelikle Kredi Kartı başvurusu yapmanız gerekiyor. Bu başvuru için Garanti Bankası’na gitmenize bile gerek yok. Yapmanız gereken tek şey; Bonus resmi web sitesine girmek ve sağ üstte bulunan Hemen Başvur yazılı renkli tabelaya tıklamak olacaktır. Ardından size başvuru formu açılacaktır. Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurduğunuz takdirde başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı hakkındaki bilgiyi gerek mail adresinize gerekse de cep telefonunuza SMS şeklinde alabileceksiniz. Üstelik Bonus bu cevapları sizlere aynı gün içerisinde vererek müşteri memnuniyetini de ön planda tutmayı başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Yorum Yap